Váš košík je prázdný.
Pro dopravu zdarma zbývá
nakoupit už jen za 500 Kč
DOPRAVA ZDARMA!
K pokladně
Domů Obchod Blog O nákupu Autoři
Můžeme s něčím poradit?
Jen se dívám
27
PRO
2022

The Wrr 2015-2022: Michal Široký, Jaromír Štejnar

Michal Široký, Jaromír Štejnar
27
PRO
2022

Galerie: The Wrr 2015-2022

Vzpomínky. Tohle je 10 postů, 10 momentů, které jsme spolu s Mírou za těch neuvěřitelných osm let prožili…

Na začátku byla moduritová figurka čehosi, o čemž jsme snili, že se jednou dostane do hračkářství či knihkupectví. Vůbec jsme netušili, jak něco takového dokázat. Ale začali jsme.

O 4 roky později jsme seděli ve studiu královéhradeckého Českého rozhlasu a mluvili o naší první chystané knížce. Příští podzim jsme knihu úspěšně pokřtili a spustil se kolotoč událostí, které pro nás byly do té doby naprosto nepředstavitelné.

Přednášeli jsme na FuckUp Night, dostali pozvání do Dobrého rána s Českou televizí, což je pro mě dodnes asi ten vůbec nejsilnější moment z celého našeho podnikání. Dva dosud neznámí kluci v televizi mluví o tom, jak si splnili sen. I moje okolí mě konečně začalo brát vážně.

Následovala první karetní hra, kterou jsme testovali s Kohákem… No jako cože? Vydali jsme také deník pro miminka, do čehož se nám ale vůbec nechtělo a byla to taková ta "jen tak mimochodem" věc, ze které se ale nakonec stal náš nejúspěšnější kousek.

Po letech jsme se dostali i do staré opuštěné sýpky v Hradci Králové, ve které vlastně celý příběh medvěda Wrr začal. A měli tam o tom přednášku! Další z úžasných momentů, který se nám vryl do paměti…

V té době jsme ale už pilně pracovali na našich dalších dvou pohádkových knížkách a po čase přišla na řadu i druhá desková hra.

A na začátku letošního roku jsme přijali pozvání do pořadu Sama doma v České televizi, kde jsme o celé té naší parádě mohli mluvit.

Letos byl rok plný změn. A my začínáme bilancovat. Co bude dál? Poprvé za těch osm let musíme říct - nevíme.

Mějte se všichni krásně a třeba se ještě někdy uvidíme, ať už v tomhle projektu nebo v nějakém jiném.

Medvěd Wrr 2015-2022
Hradec Králové
Hradec Králové
Hradec Králové
Hradec Králové
Hradec Králové
Hradec Králové
Hradec Králové
Hradec Králové
Hradec Králové
Hradec Králové
Hradec Králové
Všechny příspěvky

Obchůdek u Pippa

Poštovní holub